USŁUGI PIELĘGNACYJNE

Kąpiel

Strefa mokrych nosów i pluskających ogonów, gdzie kąpiel psa to jak ekscytujące widowisko wodne!

Pies wchodzi do wanny z miną, która mówi:” Czy naprawdę muszę?”

Ale my wiemy lepiej!

Kiedy zakończy się ta ekscytująca sztuka wodna, nasz bohater wychodzi z wanny z miną, która mówi: „Było warto! Ale najważniejsze jest to, że teraz jest gotów, by ponownie zająć miejsce na swoim tronie, na kanapie.

Do zobaczenia na kolejnym seansie wodnej sztuki!!

Stylizacja fryzury
strzyżenie / trymowanie

Haute couture dla psich futer!

Usługa stylizacji psiej fryzury to jak sesja zdjęciowa dla prawdziwych gwiazd – z butelką szampana w łapie i błyskiem w oku!

Zaczynamy od konsultacji mody, gdzie pies wybiera swój własny styl, czy to elegancki kudłaty bob, czy może odważna asymetria.

Następnie, nasz zespół fryzjerski zamienia futerko w prawdziwe dzieło sztuki , używając najnowszych trendów w psim świecie.

Bo każdy psiak zasługuje na moment „furrychic” na wybiegu życia!

Pielęgnacja łap

SPA dla łapek, gdzie pielęgnacja to sztuka największych kulinarnych mistrzów!

Nasze psie łapy traktujemy z troską, jakby to były delikatne babeczki. Zaczynamy od relaksującej kąpieli, skrócenie pazórków podążając za najnowszymi trendami a potem delikatnego masażu z użyciem kremu do łapek – bo każda łapka zasługuje na chwile wellnessu.

Pielęgnacja uszu

Nasza uszna opowieść rozpoczyna się od delikatnej kąpieli w dzwiękach relaksującej muzyki. Następnie, z pomocą mikroskopijnych szczoteczek, odkrywamy zakamrki, w których nawet dwięki krążą w kręgach. Na koniec psie uszy są delikatnie przystrzyżone, tak aby nadal mogły łapać dzwięki z wyrafinowaniem i elegancją.

Bo w świecie psich uszu, najmniejszy szept to synfonia!

Wyczesywanie

Wyczesywanie kołtunów to nic innego jak rozgrywka piłkarka – między szczotką, a kołtunem! Początkowo kołtuny układają się jak drużyna przeciwna, ale nasza szczotka jest na prawdziwy pojedynek.

Zaczynamy od rozgrywki, delikatnych ruchów,  a potem nagle… GOOOOl! Kołtun schodzi z boiska!

Kibicują nam wszystkie psiaki, bo każdy kołtun to jak przeciwnik, którego pokonujemy z uśmiechem na futrze. Bo w moim salonie nie ma miejsca na Kołtuńskie rozgrywki!